Destek Hattı:

0533 425 05 37

Sıkça Sorulan Sorular

Bir lazer makinesi, çok güçlü bir lazer ışını hassas bir odak uzunluğunda çeşitli materyallere yönlendirerek çalışır. Hız ve güç ayarına bağlı olarak lazer ışını malzeme yüzeyini çıkarır veya keser. .. Devamı..

Rakiplerinin aksine, Mercek Lazer sistemi Çok rahat kullanılabilir bir arayüz programına sahip olmakla ile birlikte çok iyi bir mekanik sisteme sahiptir.   .. Devamı..

Tabii ki değil! Mercek Lazer, Lazer endüstrisinde kullanılmak üzere oluşturulmuş ve çok çeşitli malzemeleri oymalı / kesebilir. Akrilik, plastik veya ahşaptan daha kalın parçalarla kesebilir ve herhangi bir boyut veya ağırlık kısıtlaması olmaksızın tuğla veya granit gibi taş yüzeyler boyunca işlem yapabilirsiniz.   .. Devamı..

Evet! Kurulum Ekibimiz, lazer makinenizi hemen çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, detaylı el kitapları, 24 saat teknik destek, çevrimiçi videolar ile Destek Saglıyoruz.   .. Devamı..

Mercek Lazer makineleri aksesuarları ile birlikte gelen Su sogutma ünitesi,Vakum Motoru,Hava Motoru Ve Gerekli tüm yazılımlar bulunur Ve iş için gerekli makine parametrelerini değiştirmenize olanak tanıyan Lasercut Yazılımı yanında Verilir.   .. Devamı..

SN2816, 32bit ve 64bit işletim sistemlerinde Windows® XP / 7/8/10 ile uyumludur. Dosya aktarımı, USB bağlantısı üzerinden bilgisayara saniyede 500 KB hızla veya USB flash sürücü doğrudan aktarımı ile gerçekleştirilir.   .. Devamı..

Taranan fotoğraflar, küçük resim, bitmaplar, metin, logolar tamamen kazınabilir. Kesmek için vektör tabanlı grafikler gerekecekmektedir.   .. Devamı..

Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız. .. Devamı..

Düzenli bakım, ekipmanınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Rayları haftada bir kez silerek ve WD40 Sprey yağ kullanarak temiz tutun ve Tozdan uzak tutun. Objektifin ve aynaların düzenli olarak temizlenmesi onları hasar görmesini önleyecektir. Zamanla, lazer tüpünün değiştirilmesi gerekecek. Lazer tüpünün normal ömrü 8000-10000 saattir (çalıştırmak için yalnızca bir saatte 12 kuruş maliyet). Lazer tüpü, objektif ve aynalar için hariç 1 yıl garanti sunuyoruz. .. Devamı..

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.